تایل های آماده از چوب ترمو

تایل های آماده از چوب های ترمو ( ترمووود) برای کف تراس و نظایر آن .
شرکت ترموری محصول QUICK DECK خود را با طیف گسترده ای از تایل های پیش ساخته که نصب آنها بسیار آسان است ارائه می نماید.
این محصول با پروفیل های باریک و پهن و نیز در طول شاخه های بلند و کوتاه قابل ارائه است. به سبب نصب پروفیل های چوب ترمو ( ترمووود ) بر روی قطعات پلاستیکی ، زمان خیلی کمتری برای نصب یا برچیدن این محصول نسبت به روش سنتی صرف می شود.
کافی است این تایل های چوبی ترمو ( ترمووود ) را بر روی سطحی صاف و سخت چه در فضای داخلی و چه در فضای خارجی با الگوهای متعدد نصب ، پهن کنید. این محصول توسط شرکت برنستول ( Brenstol ) که از تولید کنندگان مطرح و شناخته شده اروپا در زمینه چوب های ترمو ( ترمووود ) است ، تولید و ثبت شده است.

QUICK DECK ® MOSAIC
QUICK DECK ® MOSAIC SLIM

مزایای استفاده از تایل های آماده از چوب های ترمو ( ترمووود ) شرکت ترموری
۱. نصب آسان بدون نیاز به پیچ و هیچگونه ابزاری
۲. چوب با پایداری بالا به سبب فرآیند حرارتی ترمو .
۳. قابل استفاده در فضاهای داخلی و خارجی.
۴. نتیجه ای عالی به سبب وجود کیفیت نصب خاص این محصول.
۵. قابل نصب در راستای طولی و عرضی و یا به صورت ترکیبی .

در مجموع تمام محصولات QUICK DECK می تواند در کف های چوبی تراس ، باغ بام ، فضاهای سبز ، حمام و سرویس های بهداشتی ، سونا و سایر فضاها استفاده شود.
سیستم مناسب اتصال این محصول ، باعث سهولت نصب آن شده و علاوه بر قابلیت نصب مستقیم بر روی سطوح بتنی یا سنگی ، همچنین می توان از زیر سازی چوبی نیز برای نصب استفاده نمود. چوب های ترمو و به خصوص ترمو ون در صورت انتخاب صحیح ابعاد آنها و نیز در نظر گرفتن فواصل درست نصب ، گزینه بسیار مناسبی است .

چوب ترمو – گونه ون ( Thermo – Ash )
چوب ترمو این محصولات ، چوب سخت و بدون گره ترمو ون است که بدون دخالت مواد شیمیایی در دمای بیش از ۲۰۰ درجه سانتی گراد ترمو شده و در طی این فرآیند ساختار آن تغییر کرده و باعث بهبود پایداری و ثبات ابعادی آن می شود که نتیجه آن محصولی با زیبایی چوب طبیعی و بسیار مناسب فضاهای خارجی است .
چوب های ترمو ون ( Thermo Ash ) شرکت ترموری در ایران ، با رنگی گرم و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی ، کلاس ۱ پایداری ، توسط شرکت آرایه های چیدمان کویر عرضه می شود.

برخلاف سایر محصولات مشابه دو محصول QUICK DECK ® MOSAIC و QUICK DECK ® MOSAIC SLIM قابلیت نصب بر زیر سازی چوبی را دارد.

QUICK DECK ® MOSAIC SLIM
این محصول بسیار زیبا که هر تایل آن از ۴ شاخه چوب ترمو ون به عرض ۵۵ میلی متر تشکیل شده و هیچ پیچ نمایانی در آن به کار نرفته است. در هنگام نصب این قطعات که از ترمو وودهای ون تشکیل شده ، برای فرش تایل ها مطابق با اندازه ابعاد فضای موجود ، کافی است زیر سازی پلاستیکی باز شده و پس از برش چوب ها مطابق با اندازه مورد نظر، مجدداً بر روی قطعه پلاستیکی نصب و به سایر تایل ها متصل شود. این محصول با خصوصیات فنی برجسته همراه با ظاهری بسیار زیبا ، سطحی هموار و طراحی مدرن ، برای استفاده در تراس های بزرگ کاملاً مناسب است.
چوب ترمو ون با کلاس ۱ پایداری باعث مقاومت آن در مقابل فرسودگی و آسیب ارگانیسم های مخرب برای چوب شده و پوشش دادن آن به روغن مخصوص چوب ، علاوه بر افزایش پایداری آن سبب مقاومت آن در مقابل تغییر رنگ ناشی از تابش اشعه UV می شود. روغن های مخصوص چوب و ترمووود شرکت Saicos آلمان پیشنهادی مطمئن برای این منظور است.

نصبی سریع و آسان ، بدون هیچ پیچ نمایان و گردش هوای همیشگی از خصوصیات این محصول است .

هر آنچه در ساخت این محصول به کار رفته، بهترین است :
۱. چوب های ترمو ون با کلاس ۱ پایداری
۲. پیچ های استنلس استیل
۳. زیرسازی مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوائی

شیوه های نصب تایل های آماده QUICK DECK ® MOSAIC & QUICK DECK ® MOSAIC SLIM

فهرست موضوعی

برچسب ها