استفاده گسترده از محصولات SAICOS آلمان در ایران

آرایه های چیدمان کویر، نماینده انحصاری شرکت SAICOS در ایران و یکی از ۱۲ همکار تجاری این شرکت در دنیا است که به پشتوانه آموزش های تخصصی افراد آن، قادر به ارائه راه حل های مناسب در زمینه پوشش های رنگ و روغن مخصوص چوب برای محیط های بیرونی و داخلی است .
کیفیت، زیبایی، دوام، قیمت مناسب و تحویل سریع این محصولات باعث شده که این شرکت علاوه بر استفاده آنها برای کالاهائی که خود عرضه میکند، اعم از چوبهای ترمو ” ترموود ” برای نما های چوبی و کف های چوبی، چوب های حاره ای، پارکت های چوبی، مبلمان چوبی و …، افتخار تامین نیاز های بسیاری از همکاران وارد کننده ترمووود را برای پوشش های مخصوص چوب ایشان داشته باشد.
این پوشش ها نه تنها برای ترمووود استفاده می شود بلکه پوششی بسیار مناسب برای سایر محصولات چوبی است که از چوب در مقابل انواع قارچ ها و کپک ها ، حمله حشرات ، اشعهUV آفتاب و…. مراقبت نموده و نیز باعث کاهش آثاری از قبیل ترک خوردگی، انبساط و انقباض، سایش های سطحی و …. می شود .
مناسب بودن محصولات شرکت SAICOS برای شرایط آب و هوایی مختلف، سبب شده که از جنوب گرم و مرطوب ایران، شهر های کویری با آفتاب سوزان تا مناطق سردسیر شمال غرب و شمال شرق کشور عزیزمان بهترین گزینه پوشش مخصوص چوب خود را در تولیدات شرکت SAICOS بیابند. SAICOS برای گونه های مختلف چوبهای طبیعی، چوب های ترمو، چوب های اشباع شده، پارکت های چوبی، مبلمان چوبی، در و پنجره های چوبی و هر آنچه از چوب ساخته شده است مناسب بوده و حتی برای برخی از محصولات چوب پلاست و نیز کفپوش های لمینیت میتواند گزینه مناسب پیشنهاد دهد.

فهرست موضوعی

برچسب ها